! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером
  • Сортування
  • Відображати:
  • СписокСітка
Антивандальний бокс БК-200-1 1 мм
Антивандальний бокс БК-200-1 1 мм
Увага! Мінімальне замовлення - від 50шт Гвинтові ключі до ящиків замовляються окремо! ..
310 грн
БК-200
Для стабільної роботи обладнання і захисної функції ми пропонуємо купити антивандальні ящики. Антивандальні шафи та ящики є найбільш вірним і надійним рішенням. Вони захищають мережеве обладнання від крадіжок і несанкціонованого доступу сторонніх осіб.
 
Усередині антивандальних ящиків можна встановлювати додаткові аксесуари і елементи: починаючи полками і організаторами кабелю, до шин заземлення.
 
Для великих обсягів кабельної структури краще використовувати підлогові антивандальні шафи. Великі розміри з легкістю дозволять помістити все необхідне мережеве обладнання. Вони мають посилену конструкцію, витримують велику вагу і обладнані потужними замками, які зірвати практично нереально. Як результат - максимальний захист обладнання і недоторканність усіх деталей і вузлів.
 
Для невеликого за розмірами обладнання ідеально підійде настінний варіант. Він дозволить встановити роутер або комутатор. Як правило, вони не займають багато місця, і їх часто можна зустріти в таких місцях як: коридори, сходові прольоти, горища і т.д.
 
Якщо ж ваше обладнання буде розміщуватися на вулиці, життєво необхідно придбати антивандальні ящики для зовнішнього використання. Вони якісно захищають обладнання від зовнішніх умов (погода або вандали), а також, можуть оснащуватися системою клімат-контролю, щоб підтримувати необхідну температуру всередині.