! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером

Про компанію

Головна > Про компанію
Ми пропонуємо вам широкий вибір телекомунікаційних шаф і боксів в антивандальному виконанні, серійно. Ви можете купити повний спектр рішень: від розподільних боксів кабельного ТБ до серверних 19 "шаф стандартів Євромеханіка МЕК 297 і МЕК 70-1.
 
 
 
Виробництво телекомунікаційного устаткування здійснюється відповідно до ТУ У 32.32338465-001: 2008. Вся продукція сертифікована відповідно до европейсткім стандартом якості CE і системою УкрСЕПРО.
 
 
 
Наша компанія завжди йде назустріч клієнту. Якщо Вам необхідна нестандартна металоконструкція, то ми виготовимо її під замовлення відповідно до вимог замовника.
 
Антивандальні бокси телекомунікаційні серії БК призначені для розміщення і захисту телекомунікаційного обладнання. Антивандальні ящики серії БК розроблені для використання в місцях проведення комунікацій: коридорах, горищах, сходових клітинах під'їздів. Конструкція і матеріал виготовлення антивандальних боксів серії БК передбачають високий ступінь захисту від можливості злому телекомунікаційного антивандального боксу і розкрадання телекомунікаційного обладнання. Антивандальні ящики серії БК оснащуються різними типами дверей і замків, що забезпечує гнучкість в монтажі телекомунікаційного обладнання в антивандальний ящик при різних умовах експлуатації.
 
 
 
Залежно від розміру, антивандальний бокс може передбачати установку як невеликого телекомунікаційного обладнання, так і більш габаритного обладнання.
 
 
 
Отримати детальну консультацію та зробити замовлення ви можете, звернувшись до наших менеджерів

Телефони: +38 (044) 499 94 80, +38 (050) 250 40 33, +38 (067) 624 41 48

Skype: ember_ukraine

E-mail:  sales@boxes.com.ua

 

Проекты Эмбер